TR83 Bölgesi olarak Amasya, Samsun, Tokat, Çorum, Sinop illeri Teknoloji Transfer Ofislerinin katkılarıyla ve OMÜ TTO koordinatörlüğünde TÜBİTAK 1512 BİGG Desteği için başvurular alınmaya başlanmıştır.

Teknoloji ve Yenilik Odaklı İş Fikirlerine BİGGSAMSUN ile 200.000 TL kadar olan hibe Desteği ile şirketini kurma fırsatı yakala! 

Bu yıl itibariyle BİGG Girişimcilik Destek Programının başvuru koşullarında yapılan değişiklikler ile daha geniş bir girişimci kitlesine ulaşmak amacıyla açık ve örgün öğrenim veren üniversitelerin ön lisans ve lisans öğrencilerinin BiGG’e başvuru yapabilmesi, teknoloji tabanlı iş fikirlerini hayata geçirebilmesi mümkün olacaktır.

  • Teknoloji ve yenilik odaklı iş fikrine sahip,
  • Herhangi bir ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora programına kayıtlı öğrenci veya mezunuysanız iş fikri başvurularınızı www.biggsamsun.com adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

TÜBİTAK tarafından Uygulayıcı Kuruluş olarak yetkilendiren Samsun Teknopark ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) ortaklığında yürütülen BİGGSAMSUN programına başvuru yapabilir, program kapsamında iş fikrinden şirket kurulum aşmasına kadar birçok alanda verilecek eğitim, danışmanlık ve mentörlük hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilir, ayrıca Samsun Teknopark tarafından sunulan cazip fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Gelin iş fikrinizi hayata geçirmek için eksik parçaları Biggsamsun ile birleştirelim.

 

Teknolojik ve yenilik odaklı bir iş fikriniz varsa biggsamsun.com.tr adresini ziyaret edin.

 

İyi çalışmalar dileriz.

Amasya Üniversitesi

Teknoloji Transfer Ofisi Müdürlüğü

 Tübitak 1512 Mart 2022